До  уваги  учасників   антитерористичної операції

До уваги учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 874 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області  у 2018 році.

15:31 21.02.2018

Повідомлення про початок перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"   06 лютого 2018 року в Чоповицькій селищній раді розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

15:36 06.02.2018