Поліцейський офіцер громади

Поліцейський офіцер громади

Воробей Віталій Олександрович

#СтопШахрай: Захистити свою платіжну картку

В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.

09:45:21 13.02.2024

Все,що треба знати про СНПК

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційну пам’ятку з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

15:38:21 30.01.2024

Звіт офіцера громади

28 грудня 2023 року,  в адміністративному приміщені Чоповицької селищної ради, поліцейський офіцер громади Віталій Воробей прозвітував про свою діяльність за  2023 рік.

16:48:51 11.01.2024

#СтопШахрай: Як уберегтися від мобільного шахрайства

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства:

15:10:06 20.12.2023

#16ДнівПротиНасильства: Всеукраїнська кампанія

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

20:52:08 11.12.2023

#16ДнівПротиНасильства: Як діяти, якщо ти став свідком насильства. ІНФОГРАФІКА

Боротьба з насильством – це великий виклик. Та долати його допомагають навіть маленькі кроки. Достатньо бути небайдужими, звертати увагу на ситуації довкола і реагувати на них так, як можеш.

20:49:26 11.12.2023