Звіт про виконання бюджету за І квартал 2017 року

Малинського району Житомирської області

Сьомої сесії сьомого скликання

26 квітня 2017 року

Про виконання селищного                                                                                                         бюджету за І квартал  2017 року.

Заслухавши звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Чоповицької селищної ради  Горулі С.А. про виконання селищного бюджету за І квартал  2017 року, керуючись ст.ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 28, 72, 78  Бюджетного кодексу Укрїни, рекомендаціями постійної комісії з питань бюджету, планування і комунальної власності, Чоповицька селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за І квартал  2017 року по доходах в сумі 4574037,69  грн. і по видатках 3857228,24 грн., в тому числі:

- по загальному фонду бюджету по доходах в сумі 4574037,69  грн., по видатках 3857228,24 грн.

Селищний голова:                                                                                     М.М.Філоненко

Звіт про виконання бюджету Чоповицької селищної ради за І квартал 2017 року

Підсумки виконання дохідної частини загального фонду бюджету Чоповицької селищної ради за І квартал 2017 року свідчать про те, що план надходжень податків, зборів, платежів (без міжбюджетних трансфертів) виконано на 154,04 %, перевиконано на 510,7 тис. грн..

До загального фонду селищного бюджету в порівнянні з річним  планом додатково надійшло доходів  на загальну суму 510,7 тис. грн., а саме:

- податку з доходів фізичних осіб -  18,17 тис. грн.;

- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів - 61,49 тис. грн.;

- акцизний податок – 4,95 тис. грн.

- податок на майно – 212,4 тис. грн.

- єдиний податок – 208,9 грн.

- неподаткові надходження – 4,79 тис.грн.

Надходження дотацій та субвенцій складають – 3118,3 тис. грн. в тому числі:

- Базова дотація – 544,8 тис. грн.

- Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 542,4 тис грн.;

- Освітня субвенція – 1112,9 тис. грн.;

- Медична субвенція – 918,2 тис. грн..

Видатки загального фонду  селищного бюджету за І квартал 2017 року склали 3857,2 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у видатках селищного бюджету  - 48,2% становлять видатки по галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі 1855,9 тис. грн., в т.ч. на надання допомоги  дітям – сиротам і дітям ,позбавлених батьківського піклування, яким виповнюється  18 років виділено – 7,2 тис. грн.

По установах культури проведені видатки становлять 151,8 тис. грн. ,  або 3,9 %.

На забезпечення функціонування органів  місцевого самоврядування  спрямовано коштів 262,1 тис. грн., що становить 6,8 %.

На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 24,8 тис. грн., що становить 0,6 %.

На благоустрій міст,сіл,селищ спрямовано 30,5 тис. грн., що становить 0,8%,

Медичної субвенції передано бюджету м. Малин для виконання делегованих повноважень  по медичному обслуговуванню населення селищної ради в сумі 918,2 тис. грн., що становить 23,8%.

Іншої субвенції передано 613,9  тис. грн., що становить 15,9%, а саме:

- Міський бюджет м. Малин - 275,0 тис. грн., оплата за спожиті енергоносії та теплопостачання.

- Малинський районний бюджет – 338,9 тис. грн. на утримання стаціонарного відділення  для одиноких непрацездатних  громадян, заробітну плату з нарахуваннями соціальним робітникам, відділенню денного  перебування, компенсацію фізичним особам , які надають соціальні  послуги  згідно постанови №558 від  29.04.2004 р.

Розподілено 747,5 тис. грн. вільного залишку коштів загального фонду селищного бюджету Чоповицької селищної ради , який склався на 01.01.2017 року, з них на утримання стаціонарного відділення для одиноких  непрацездатних  громадян – 385,8 тис. грн., оплата за теплопостачання для КЗ ММРЦПМСД та Малинського МРТМО – 200,0 тис,грн.., придбання продуктів харчування та інших енергоносіїв(дров) – 161,7 тис.грн.

Наявні ресурси селищного бюджету спрямовувалися, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями,  розрахунки за енергоносії та інші виплати віднесені до захищених статей.

Станом на 01.04.2017 року заборгованость по заробітній платі та за спожиті енергоносії відсутня.

Головний бухгалтер                                                                                С.А.Горуля