Чоповицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Про конкурс

Фото без опису

Що таке «громадський бюджет»?

Громадський бюджет – процес взаємодії Чоповицької селищної ради  та її виконавчих органів з громадськістю, направлений на залучення жителів Чоповицької громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Чоповицькою селищною радою частини місцевого бюджету через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів Чоповицької територіальної громади та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

Хто може бути автором проєкту?

Подати проєкт може бути громадянин України,  віком від 14 років, який має зареєстроване/задеклароване місце проживання в населених пунктах Чоповицької територіальної громади, та підготував на конкурс свій проєкт у порядку визначеним Положенням про громадський бюджет Чоповицької територіальної громади.

Автор проєкту може подати на конкурс не більше двох проєктів, а саме один малий та один великий проєкт.

Як подати проєкт?

Подання проєктів здійснюється у Електронній системі «Громадський бюджет», що знаходиться на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено e-DEM) та дає можливість забезпечити автоматизацію усіх етапів громадського бюджету. Також є можливість подати проєкт у паперовому вигляді у пункті супроводу громадського бюджету.

Хто та як може голосувати за проєкти?

Голосування за Проєкти можуть здійснювати жителі Чоповицької територіальної громади, яким на момент голосування виповнилось 14 років, які зареєстровані та проживають на території населених пунктів Чоповицької територіальної громади. Голосування здійснюється виключно у Електронній системі «Громадський бюджет», що знаходиться на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено e-DEM), а ідентифікація особи проводиться через систему Bank ID, електронного підпису, інших способів, передбачених системою. Одна особа може голосувати не більше, ніж за один  проєкт.

Як визначаються проєкти-переможці?

Після завершення кінцевого терміну голосування електронна система автоматично здійснює підрахунок голосів, визначає проєкти-переможці та формує їх списки.

За результатами голосування, Комісія протягом 3 робочих днів після закінчення голосування визначає проєкти-переможці та ухвалює рішення щодо переліку проєктів-переможців.

Проектами-переможцями вважаються ті, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію громадського бюджету на відповідний рік.

Реалізація проєктів-переможців відбувається у наступному бюджетному році.

      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь