Житомирська область, Малинський район

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7(зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204).Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

11:28 01.10.2018

Про результати конкурсу

Комісія з проведення конкурсу на  зайняття  вакантної посади головного  лікаря  Комунального некомерційного підприємства « Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради  повідомляє наступне.

09:09 18.09.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"                22 серпня 2018 року в Чоповицькій селищній раді розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

16:34 22.08.2018