Житомирська область, Коростенський район

Долучайся до стрілецького батальйону!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

09:22:15 31.01.2023

Нагадування про заборону продажу алкогольних напоїв

Нагадування про заборону продажу алкогольних напоїв особам у військовій формі під час дії правового режиму воєнного стану, а також посиленню контролю щодо повної заборони продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі, особам, котрі одягнені у формений одяг військовослужбовців та інших правових органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

12:12:04 04.01.2023