Житомирська область, Коростенський район

ОГОЛОШЕННЯ

Чоповицька селищна рада повідомляє, що розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 14.03.2024  №13 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області» заборонено суб’єктам господарської діяльності  реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 22.00 по 08.00 на час дії правового режиму воєнного стану.

16:21:19 21.03.2024

Шукаємо патронатних вихователів!

Служба у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ю, яка готова в своїй домівці доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви – родина з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в Чоповицькій громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо роботу – сімейний патронат.

15:22:12 21.03.2024