Звіт старости Барвінківського старостинського округу

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про нотаріат»,  Положенням про старосту та іншими нормативно – правовими актами, виконуючи доручення та інші обов»язки, визначені в межах повноважень старости надаю звіт про проведену роботу протягом 2023 року.

09:30:00 18.03.2024

Податкова інформує: До уваги платників, які надають послуги з перевезень пасажирів

Відповідно до пункту 89 частини 1 статті 1 Закону України від 30.06.2021 № 1591-ІХ «Про платіжні послуги» (далі – Закон № 1591), торговець – суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, незалежну професійну діяльність), який відповідно до договору з відповідним надавачем платіжних послуг (еквайром або іншим) приймає до обслуговування платіжні інструменти для здійснення оплати вартості товарів чи послуг, включаючи послуги з видачі коштів у готівковій формі.

16:58:15 13.03.2024

Податкова інформує: Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

16:54:27 13.03.2024

Про дотримання правил зберігання пестицидів і агрохімікатів!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.

12:43:52 12.03.2024