ОГОЛОШЕННЯ

Чоповицька селищна рада повідомляє, що розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 14.03.2024  №13 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області» заборонено суб’єктам господарської діяльності  реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 22.00 по 08.00 на час дії правового режиму воєнного стану.

16:21:19 21.03.2024

Шукаємо патронатних вихователів!

Служба у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ю, яка готова в своїй домівці доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви – родина з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в Чоповицькій громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо роботу – сімейний патронат.

15:22:12 21.03.2024

Звіт старости Барвінківського старостинського округу

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про нотаріат»,  Положенням про старосту та іншими нормативно – правовими актами, виконуючи доручення та інші обов»язки, визначені в межах повноважень старости надаю звіт про проведену роботу протягом 2023 року.

09:30:00 18.03.2024

Податкова інформує: До уваги платників, які надають послуги з перевезень пасажирів

Відповідно до пункту 89 частини 1 статті 1 Закону України від 30.06.2021 № 1591-ІХ «Про платіжні послуги» (далі – Закон № 1591), торговець – суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, незалежну професійну діяльність), який відповідно до договору з відповідним надавачем платіжних послуг (еквайром або іншим) приймає до обслуговування платіжні інструменти для здійснення оплати вартості товарів чи послуг, включаючи послуги з видачі коштів у готівковій формі.

16:58:15 13.03.2024