Житомирська область, Коростенський район

Новини Житомирщини

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні запускає IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

09:57:25 05.07.2024

Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

25 червня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» в онлайн форматі. Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.06.2024 по 24.06.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

16:13:21 03.07.2024