Новини Житомирщини

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

12:05:31 04.04.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: За лютий місяць до Житомирської ОВА надійшло більше 1500 листів із різних відомств

Прийом та обробка великого обсягу листів від різних міністерств та відомств України, а також інших організацій, свідчить про широкий спектр питань, які важливі для розвитку області, а також про відкритість та доступність владних органів для комунікації. Це вказує на великий потенціал для спільної роботи та вирішення різноманітних проблем.

11:49:05 04.04.2024

В Коростенській районній військовій адміністрації Житомирської області відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

27 березня 2024 року під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариси Хоречко  відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

15:06:05 28.03.2024

#тияк: Весняна хандра. Як підтримати себе. ІНФОГРАФІКА

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я. Тому, навіть якщо сонце вже б’є променями в вікно, бути не в доброму гуморі навесні – нормально.

14:08:05 22.03.2024