Житомирська область, Коростенський район

Новини Житомирщини

Прозорість та підзвітність: Оновлено послугу отримання компенсації за працевлаштування ВПО

Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.

16:30:57 02.05.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

15:35:39 16.04.2024