Новини Житомирщини

“Жіноча єдність – сила для Перемоги!”: Проєкт Підтримки жінок ветеранів та ВПО в Житомирі

19 та 20 грудня в Житомирі відбулася подія, яка уособлює силу жіночої підтримки та єдності. За ініціативи громадської діячки, голови ГО “Мир на долоні”, а також радниці начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірини Гладкої, було розпочато реалізацію проєкту “Жіноча єдність – сила для Перемоги!”. Який побудований на принципі “Рівна – рівній”, покликаний надати підтримку жінкам ветеранів та внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

11:39:00 22.12.2023

Підсумки діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність»

У Житомирській обласній військовій адміністрації діє робоча група “Прозорість та Підзвітність”, яка продовжує працювати над проєктами закупівлі за бюджетні кошти, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану.

10:47:18 22.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: На Житомирщині розпочато реалізацію ініціативи «Адреса дитинства» для прийомних родин ВПО

Сьогодні, 11 грудня, у рамках проєкту «Прозорість та підзвітність», начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк відвідала Гришковецьку територіальну громаду. Візит був спрямований на огляд будівельних робіт нового житлового об’єкта, призначеного для дитячого будинку сімейного типу, де проживатиме родина переселенців.

16:45:16 12.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

10:57:13 08.12.2023