Новини Житомирщини

На офіційному сайті Житомирської ОВА створено окремий розділ — «Прозорість та підзвітність»

На виконання розпорядження начальника Житомирської ОВА №478 від 10.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації», на офіційному веб-сайті Житомирської ОВА створено окремий профільний розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися ТУТ.

16:08:15 26.10.2023

В ОВА провели нараду щодо створення робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

15:43:24 20.10.2023

Куди ВПО звертатися для пошуку роботи

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.

15:40:53 20.10.2023

Житомирщина долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен»

З початку місяця в області стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам із працевлаштуванням та інтегруванням в нових умовах.

15:36:56 20.10.2023

#Плічопліч: Вулиці села Трифонівка повертаються до життя

У рамках державного проєкту “Пліч-о-пліч” продовжуються відновлювальні роботи в селі Трифонівка, розташованому на Херсонщині. Метою цього проєкту є відновлення будівель, які були пошкоджені російськими окупантами. Сьогодні ми можемо з радістю говорити, що завдяки зусиллям ремонтних бригад із Житомирщини, жителі Трифонівки мають можливість повертатися до своїх домівок.

15:45:09 27.09.2023

#Децентралізація: бізнес області сплатив 883 мільйони гривень єдиного податку

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

16:33:32 14.09.2023

"4 роки. Підсумки"

Пропонуємо вашій увазі ще один сюжет із добірки "4 роки. Підсумки".

16:27:52 14.09.2023

«Підсумки. 4 роки. Нові виклики”. Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Наступний сюжет із добірки “Підсумки. 4 роки” присвячений про перехід очільника області  зі Служби безпеки України на посаду очільника області, формування команди, а також про перші виклики: боротьбу з незаконним видобутком бурштину та лісовими пожежами, що вирували на Житомирщині.

16:26:32 11.09.2023