Новини Житомирщини

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

15:35:39 16.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Допомога Харківщині, Шкільне харчування, “Життя громад в умовах війни”, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

11:13:21 15.04.2024

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

12:05:31 04.04.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: За лютий місяць до Житомирської ОВА надійшло більше 1500 листів із різних відомств

Прийом та обробка великого обсягу листів від різних міністерств та відомств України, а також інших організацій, свідчить про широкий спектр питань, які важливі для розвитку області, а також про відкритість та доступність владних органів для комунікації. Це вказує на великий потенціал для спільної роботи та вирішення різноманітних проблем.

11:49:05 04.04.2024