ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Дата: 19.06.2020 17:05

Відповідно до засідань Житомирської обласної та Малинської районної  комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 червня 2020 року відбулося засідання Чоповицької селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення:

1. З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно) та, враховуючи показники епідемічної ситуації по Житомирській області, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоУ-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435):

1) посилити контроль за дотримання населенням карантинних норм в приміщеннях та громадському транспорті, зокрема використання засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів), дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів;

2) заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;

3) закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе надавати послуги з харчування на виніс, або лише на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 №32, ;

4) проводити релігійні заходи, богослужіння за умов дотримання карантинних норм.

2. Спільно з представниками   Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та представниками Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області  здійснювати перевірку роботи   магазинів та об’єктів стихійної торгівлі на території Чоповицької селищної ради щодо дотримання карантинних заходів, у разі виявлення порушень надавати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об'єктів.

Копії протоколів додаються: