Шановна Чоповицька громадо!

Дата: 26.06.2020 12:12

Шановна Чоповицька громадо!

Щиро вітаю  з нагоди  державного свята -  Дня Конституції України!

Конституція – це найважливіший правовий документ, гарант  незалежності  та соборності України,  втілення  ідеалів  свободи  і справедливості, народовладдя та гуманізму. Наш  громадянський обов’язок – поважати Основний Закон і дотримуватися  його положень.

Нехай в цей день національного свята  в кожного з нас міцніє  почуття гордості за свою країну, бажання розбудовувати  її та змінити  життя на краще.

Я пишаюся  країною, кожним українцем, що робить свій  внесок у розвиток нашої держави, кожним воїном, що боронить  Вітчизну  на сході, захищаючи її суверенітет і цілісність!  Вірю – Україна ставатиме тільки  кращою і заможнішою!

Зичу всім миру в державі, сім’ї і душі!

Від усього серця бажаю  міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, радості від життя, здійснення всіх планів і задумів!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Чоповицький селищний голова                             Михайло ФІЛОНЕНКО