Реалізовано ще три проекти реконструкції вуличного освітлення

Дата: 24.09.2020 08:47

Ще у 2017 році Чоповицький  селищний голова  Михайло Філоненко поставив перед собою амбітні завдання – засвітити  всі населені пункти  новоствореної Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади. Сміливі плани переросли у проекти по реконструкції вуличного освітлення.  І вже у 2017 році   було встановлено  сучасне LED-освітлення  на вулицях Соборна і Кантемирівська у смт Чоповичі; вулиця Заводська та провулок  Гагаріна  - у с.Барвінки; у селі Липляни. Надалі протягом 2018-2019 років було реалізовано майже 10 проектів реконструкції вуличного освітлення.

На поточний рік розроблено  7 проектів, 3 з яких вже  реалізовано.  В результаті  модернізовано вуличне  освітлення протяжністю  2,9 км, додатково встановлено 8 опор, змонтовано 104 LED-світильники.  Загалом, виконано робіт  на суму близько 400 тис. грн. Яскраво засяють  вулиці  Джерельна, Лесі Українки, Древлянська, Житомирська, Грушевського, Садова, Комарова,  Травнева, Кантемирівська, Затишна та провулки  Квітневий і Молодіжний у смт Чоповичі.

«Сучасне  вуличне освітлення – це безпека  громадян, безпека дорожнього руху, економія на сплаті за  електроенергію, якість світла», - переконаний Михайло Філоненко і вже напрацьовує наступні проекти.