Шановні працівники Комунального закладу «Чоповицька публічна бібліотека»! Дорогі поціновувачі книги!

Дата: 30.09.2020 13:31

Шановні працівники Комунального закладу

«Чоповицька публічна бібліотека»!

Дорогі поціновувачі книги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Україна має  славні традиції розвитку бібліотечної  справи.  Від часів Київської Русі і до нині бібліотека була і залишається храмом знань, берегинею духовної спадщини людства, скарбницею   для саморозвитку  та самовдосконалення. З книгами пов’язане все наше життя. Вони несуть в собі  знання та мудрість поколінь,  інформацію про минуле та передбачення майбутнього.  У сучасній бібліотеці переплітається інформація всіх сфер життя,  всіх літературних жанрів та людських інтересів.

Сьогодення вимагає трансформації бібліотечної  справи, використання сучасних технологій, пошуку нових форм роботи  з читачами. Бібліотека повинна стати  культурно-просвітницьким центром.

Дякую  нашим бібліотекарям за відданість справі і невичерпний ентузіазм! Бажаю їм та всім, хто  любить і шанує книгу,  міцного здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги, нових успіхів і звершень, невпинної жаги до пізнання і особистісного росту!

Чоповицький селищний голова                                  Михайло ФІЛОНЕНКО