Вітання людям осіннього покоління

Дата: 02.10.2020 17:13

Перший день жовтня приходить  до нас з двома святами: День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку.

Традиційно у Чоповицькій селищній територіальній громаді вітають людей «золотого», поважного віку, віддають шану тим, хто по  милості Божій дожив до посріблених скронь і невичерпної мудрості.

Урочисті заходи  відбулися  в смт Чоповичі, с.Барвінки, с. Шевченкове та с.Йосипівка. Для всіх  бажаючих літніх людей  із сіл громади  був організований підвіз.

Осіннє покоління привітав Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко. Він подякував  за невтомну працю, мудрі настанови, материнську любов і батьківську турботу,  за те, що якраз  це  покоління піднімало  Україну  з повоєнних руїн і розбудовувало як незалежну державу.

Також теплі слова на адресу  всіх присутніх на  урочистостях прозвучали від виконуючих обов’язки старости, начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради Володимира Косинського  та директора  КУ «Центр надання соціальних послуг» Чоповицької селищної ради  Людмили Дученко.

Музичний подарунок презентували працівники  КЗ «Центр культури  і дозвілля» Чоповицької селищної ради, директор – Дарина Фещенко.