Житомирська обласна краєзнавча премія імені Миколи Костриці

До уваги установ, спілок, навчальних закладів, громадських організацій! Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації оголошує конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці (далі – премія).

10:40 13.11.2023

ПОДЯКА  Чоповицькій громаді  з Херсонщини

ПОДЯКА Чоповицькій громаді з Херсонщини

Дар’ївська  територіальна громада – одна із тих громад Херсонщини, що постраждали від  обстрілів, підтоплення та окупації військами рф. Після деокупації  розпочалася відбудова і поступове повернення до життя на прифронтовій території.

13:10 03.11.2023

Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності

Ведення ділової документації у закладі освіти є відповідальним та важливим напрямом діяльності. Адже, будь-який аспект роботи має бути правильно задокументованим у відповідності з чинними нормами законодавства.  Тож ця справа трудомістка та доволі складна! Аби допомогти освітянам оптимізувати та спростити цей процес був проведений семінар працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників Малинської міської ради з адміністрацією та головами методичних шкільних об’єднань закладів освіти Чоповицької громади  на базі КЗ «Йосипівська гімназія» Чоповицької селищної ради.

16:18 01.11.2023

#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

14:42 31.10.2023

Як заспокоїтися, якщо під рукою лише телефон. Дієві поради для психологічної самодопомоги на платформі «#Тияк?»

Багато українців почуваються «не на місці»: тривога, проблеми зі сном, погані думки та емоційне вигорання стали частиною буденності. Хронічний стрес заважає нормально жити, тому важливо навчитися боротися з тривогою, щоб зберігати стабільне ментальне здоровʼя.

08:54 31.10.2023

#ТиЯк?: Створи свою карту психологічного здоров’я

Карта психологічного здоров’я допомагає зосередитися на розвитку та покращенні когнітивної поведінки людини. Такий метод візуалізації дозволяє краще сконцентруватися на плані саморозвитку та осмислити власні емоції, переконання і реакції на події навколо, а також сприяє розумінню власного ставлення до себе та інших.

08:52 31.10.2023

#Тияк?: Де брати сили, коли здається, що всі джерела вже вичерпані?

Насправді у кожного з нас є багато джерел сили, та у щоденному вихорі клопотів ми часто про них забуваємо. Це можуть бути прогулянки, фізичні вправи, мистецтво, музика, спілкування, книги — буденні речі, які нас наповнюють, дарують натхнення рухатися далі.

08:51 31.10.2023

#ТиЯк?: У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим. Скотт Кауфман у новому подкасті «Простими словами»

Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя.

08:47 31.10.2023