Засідання виконавчого комітету

31 серпня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.  Засідання проходило в приміщенні Скуратівського сільського будинку культури. Розглянуті  такі питання порядку денного:

15:47 01.09.2023

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Радість і гордість переповнює за нашого земляка Михайла Васильовича БАРСУЧЕНКА, який нещодавно отримав орден " За мужність" ІІІ ступеня. В бою поблизу м.Бахмут Михайло гідно і безстрашно проявив мужність і героїзм, взявши в полон ворожого солдата. Щиро зичимо Михайлу сили, витримки, стійкості духу та якнайшвидшої перемоги над ворогом.

15:41 30.08.2023

Шановні представники бізнесу Чоповицької територіальної громади!

Запрошуємо вас на бізнес форум, який відбудеться 30.08.2023 у м.Коростені, за участю Генрі Штеренберга, засновника ТОВ "Економіка довіри"  та Юлії Чуфістової, СЕО "Клубу Мерів" (кількість місць обмежена). На заході відбудеться обговорення можливостей розвитку місцевого бізнесу.

15:21 24.08.2023

СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ

В рамках підготовки до нового навчального року відбулась педагогічна колегія  начальника відділу освіти та національно-патріотичного виховання Наталії ФІЛОНЕНКО із заступниками та директорами закладів освіти громади.

15:12 24.08.2023