Шановні представники бізнесу Чоповицької територіальної громади!

Запрошуємо вас на бізнес форум, який відбудеться 30.08.2023 у м.Коростені, за участю Генрі Штеренберга, засновника ТОВ "Економіка довіри"  та Юлії Чуфістової, СЕО "Клубу Мерів" (кількість місць обмежена). На заході відбудеться обговорення можливостей розвитку місцевого бізнесу.

15:21 24.08.2023

СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ

В рамках підготовки до нового навчального року відбулась педагогічна колегія  начальника відділу освіти та національно-патріотичного виховання Наталії ФІЛОНЕНКО із заступниками та директорами закладів освіти громади.

15:12 24.08.2023

У Чоповицькій громаді відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню Незалежності України.

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку волейбольного спорту у Чоповицькій громаді відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню Незалежності України.

10:45 21.08.2023

ЮНІСЕФ підтримує медичну галузь

До Чоповицької громади надійшла допомога від благодійної організації ЮНІСЕФ у межах проекту,що реалізує на Житомирщині ГО " НУО " Ін Тач Юкрейн Фундейшн".

10:16 16.08.2023

Сьогодні, стоячи навколішки, низько схиляючи голову в жалобі перед подвигом земляка, Чоповицька громада прощалася із Героєм-Захисником Стоцьким Григорієм Йосиповичем, який народився і виріс у с.Владівка.

16:54 14.08.2023