16:41 08.04.2024
Новини
Сьогодні в гості до Чоповицької селищної ради завітав керівник відділу цивільно-військового співробітництва ІІІ-ої окремої штурмової бригади Вадим КУДІЯРОВ.
Змагання третього етапу в Коростенському районі "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу
На базі спортивного комплексу «ФОК» відбулися змагання третього етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу, де 13 команд Коростенського району продемонстрували свій високий рівень майстерності та спортивних здібностей.11:15 08.04.2024
Коростенський районний етап “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу
Яка запекла боротьба!11:13 08.04.2024
Чоповицька громада радо зустрічала народного артиста України Юрія Градовського
05 квітня Чоповицька громада радо зустрічала народного артиста України Юрія Градовського разом із заслуженим діячем мистецтв Сергієм Мисечко та заслуженим працівником культури Ігорем Грачем. Артисти організували благодійний захід та збирали кошти для придбання протеза бійцю ЗСУ і своєму колезі — артисту академічного поліського ансамблю пісні і танцю "Льонок" Олексію Заворотнюку, який втратив на війні ногу.10:31 08.04.2024
У Чоповицькій громаді розпочато реалізацію проєкту "Смілива". Програма проєкту спрямована на розвиток у дівчат підліткового віку навичок самозахисту. Метою є попередження насильства, знущання та завдавання будь-якої моральної чи фізичної шкоди дівчатам.
10:29 08.04.2024
На старт, увага, руууууш у третій етап.
11:42 04.04.2024
СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ УСІМ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ
02 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради за участі представників депутатського корпусу Чоповицької селищної ради восьмого скликання, на якому розглядалося питання про створення тимчасової експозиції пам’яті, визначення її місцезнаходження та затвердження Положення про неї.11:38 04.04.2024
За підтримки голови Коростенської районної адміністрації Олега РЯБОГО, внутрішньо переміщені особи, які проживають в місці тимчасового перебування на території Чоповицької селищної ради, отримали допомогу у вигляді пральної машини та продуктів харчування.
11:34 04.04.2024
Позачергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради
02 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради, на якому розглядалося одне питання «Про створення тимчасової експозиції пам’яті та затвердження Положення про неї», інформувала Чісліна Наталія - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради. У роботі виконавчого комітету взяли участь представники депутатського корпусу Чоповицької селищної ради восьмого скликання (голови постійних комісій). У ході розгляду питання обговорювалися місцезнаходження тимчасової експозиції пам’яті та Положення про неї. Питання вшанування пам’яті воїнів – земляків, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, дуже чутливе, а тому і викликало жваве обговорення.16:18 03.04.2024
Завітали до місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб
Сьогодні Чоповицький селищний голова Михайло ФІЛОНЕНКО вкотре завітав до місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, яке розташоване на території Чоповицької селищної ради, з дуже необхідними подарунками. Це телевізор, пральна машина, мікрохвильова піч, дві мультиварки, праски, гладильні дошки та сушарки для білизни. Всі речі придбані за кошти громади, відповідно до "Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на території Чоповицької територіальної громади на 2024-2025 роки".15:07 02.04.2024