Завітали до місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні Чоповицький селищний голова Михайло ФІЛОНЕНКО вкотре завітав до місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, яке розташоване на території Чоповицької селищної ради, з дуже необхідними подарунками. Це телевізор, пральна машина, мікрохвильова піч, дві мультиварки, праски, гладильні дошки та сушарки для білизни. Всі речі придбані за кошти громади, відповідно до "Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на території Чоповицької територіальної громади на 2024-2025 роки".

15:07 02.04.2024

#Тияк?: Обійми! Чому нам так важливо обійматись. ІНФОГРАФІКА

У непрості часи війни, коли кожен день приносить нові випробування, ми особливо відчуваємо потребу в людському теплі та підтримці. Попри зовнішню простоту, обійми є могутнім виразом людяності, милосердя та любові до ближнього. Просте запитання “Як ти?” або міцні обійми в такі часи набувають особливо глибокого змісту, стаючи світлом надії в темряві.

11:31 02.04.2024

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

28 березня 2024 року відбулося  чергове третє засідання виконавчого комітету  Чоповицької  селищної ради. Затверджено такий порядок денний:

14:44 28.03.2024

Забруднена нітратами вода – небезпека для здоров’я людини!

Питання забезпечення населення якісною та безпечною питною водою належить до найбільш соціально значущих, оскільки, безпосередньо впливає на стан здоров’я населення та визначає ступінь епідемічної безпеки.

09:02 28.03.2024

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

09:48 26.03.2024