Дата: від до Скинути

Угода про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Королівством Бельгія

У Брюсселі разом із Прем’єр-міністром Александром Де Кроо підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Бельгією та Україною.

09:31 29.05.2024

Сьогодні Чоповицька громада попрощалася з нашим наймолодшим Героєм

Сьогодні Чоповицька громада попрощалася з нашим наймолодшим Героєм. Тепер йому навіки 22... Двадцять два роки — лише початок дорослого життя,але доля розпорядилася інакше і до небесного війська відправила зовсім юного МИРУТЕНКА Дмитрія Петровича. Він добровільно вступив до лав ЗСУ ще у 2021 році,пояснюючи мамі, що він повинен виконувати свій громадянський обов'язок.

16:40 28.05.2024

Чорна звістка у ясний травневий день вкотре торкнулася Чоповицької громади

Чорна звістка у ясний травневий день вкотре торкнулася Чоповицької громади. Віддав своє життя наш, зовсім юний, житель селища Чоповичі, наш Герой, який ніяк не встиг іще набутися в цьому світі,а вже проклав шлях до небесного війська...

08:26 21.05.2024

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Сьогодні, в третій четвер травня, відзначається Всесвітній день вишиванки.

15:36 16.05.2024

АЛЕЯ ГЕРОЇВ У ЧОПОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

10 травня у Чоповицькій громаді відбулося урочисте відкриття Алеї Героїв— земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько-українській війні.

21:45 10.05.2024

Відбулося пленарне засідання 37 сесії 8 скликання

09 травня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулася чергова 37 сесія Чоповицької селищної ради 8 скликання, яку провів Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко. В пленарному засіданні взяли участь 14 депутатів з 17.

16:56 09.05.2024

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

З метою належного відзначення у 2024 році Дня пам'яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, у Чоповицькій громаді відбулося Віче-мітинг та покладання квітів по всіх старостинських округах до пам'ятників та могил борців проти нацизму.

12:22 09.05.2024

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я У ФОКУСІ

Ситуація в країні  впливає на  психічне здоров’я кожного українця. Ми живемо в  період війни, коли просто неможливо тримати емоційну рівновагу, активно жити і відчувати себе щасливим. Які види стресів атакують нас щодня? Що таке стресостійкість і психологічна резильєнтність особистості? Які ознаки ментального здоров’я? Як можна підтримувати власне ментальне здоров’я?Ці та багато інших питань  були сьогодні, 7 травня 2024 р.,  висвітлені   на тренінгу з ментального здоров’я у Чоповицькій селищній раді. Тренінг проводила  магістр психології, тренер, коуч, супервізор, профконсультант Анна Кучинська.

08:37 08.05.2024

ДОПОМОГА ЗАХИСНИКАМ

До нас звернувся житель громади Олександр Шоботенко із запитом на плитоноски, адже він та побратими, які захищають нас на Донецькому напрямку, мають гостру потребу в такому спорядженні.

08:26 08.05.2024