Дата: від до Скинути

Лідери угорських громад України просять Орбана підтримати переговори про вступ в ЄС

Лідери угорських громад Закарпаття звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України в ЄС.

16:40 12.12.2023

Крим — це Україна! Впорядкування адміністративно-територіального устрою Криму

Ще 23 серпня поточного року Верховна Рада прийняла Закон України №3334-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим».

20:55 11.12.2023

ВІДКРИТТЯ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Сьогодні вперше у Чоповицькій громаді у приміщенні Чоповицької публічної бібліотеки відкрили "Резиденцію Святого Миколая". Тут дітки дізналися історію свята, розповідали вірші, розгадували загадки, натомість Святий Миколай пригощав дітей солодощами.

09:01 07.12.2023

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Відповідно до обласної цільової Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2023 рік,  затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 16.11.2022 № 336, для дітей пільгових категорій 06 грудня 2023 року в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся захід до Дня Святого Миколая.

16:44 06.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

11:50 05.12.2023

В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

11:53 04.12.2023

Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

11:52 04.12.2023