#тияк?: Закрийте нав’язливі думки. ІНФОГРАФІКА

Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.

11:26 29.02.2024

ШАНУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ЗЕМЛЯКА

Вчора делегація з Чоповицької громади відвідала виставку скульптур талановитого земляка, народного художника України, уродженця селища Чоповичі Василя Івановича ФЕЩЕНКА, яка експонується у Житомирському краєзнавчому музеї.

12:14 21.02.2024

ВІТАЄМО ГОЛУБЕНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ!

Указом  Президента України від 29.01.2024 № 33/2024 «Про присвоєння  почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного  розвитку присвоєно Голубенко Людмилі Миколаївні, матері п’яти дітей, с.Йосипівка Коростенського району, почесне звання «Мати-героїня».

17:03 19.02.2024

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата присвячена дню виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

15:36 16.02.2024

Відбулось пленарне засідання 34 чергової сесії Чоповицької селищної ради восьмого скликання

Сьогодні, 16 лютого 2024 року, під головуванням Чоповицького селищного голови  Михайла Філоненка відбулось пленарне засідання 34  чергової сесії Чоповицької селищної ради восьмого скликання.

15:29 16.02.2024

Чоповицька селищна рада висловлює щирі співчуття

Чоповицька селищна рада висловлює щирі співчуття Чісліній Наталії Анатоліївні, начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради з приводу героїчної загибелі її брата, захисника України – АНДРІЯ ФЕДОРОВА.

16:22 13.02.2024

Відбувся ІІІ Форум з відновлення Житомирщини: до Естонії приєдналася Португалія у відбудові регіону

Житомирська область стала першою в Україні, до відбудови якої офіційно долучилася вже друга іноземна держава-опікун. Про це стало відомо під час ІІІ Форуму з відновлення регіону, що цими днями відбувся у Житомирі за участі українських та іноземних урядовців, представників парламенту, місцевої влади, бізнесу та міжнародних партнерів.

09:27 13.02.2024