Дата: від до Скинути

#Плічопліч: Ми жили прекрасно, доки сюди не прийшли російські окупанти, — Наталія з Трифонівки на Херсонщині

«Хто вам дозволяв так гарно жити?» — таке послання залишили по собі російські окупанти у селі Трифонівка на Херсонщині після того, як їх вигнали звідти ЗС України.

15:45 24.07.2023

#Тияк? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

10:11 24.07.2023

#Плічопліч: Відновлення будинків у селі Трифонівка на Херсонщині триває

Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”.

09:03 21.07.2023

#СтопМіни: Головні правила відвідування лісу

Нагадаємо, що зберігається підвищена мінна небезпека. Жителі Коростенського району, що відвідують заборонені території для забору ягід та грибів порушують вказівки військових та наражають себе на небезпеку.

09:23 19.07.2023

#ТиЯк: 5 простих дій щоб заспокоїти дитину під час панічної атаки

Панічна атака – це раптове відчуття сильного страху без реальної небезпеки чи видимої причини. Напади можуть відбуватися після пережитого складного чи стресового досвіду або бути наслідками перенесених хвороб.

09:08 19.07.2023

Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

14:12 18.07.2023

Як подбати про ментальне здоров`я працівників на робочому місці?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

14:08 18.07.2023