Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

14:12 18.07.2023

Як подбати про ментальне здоров`я працівників на робочому місці?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

14:08 18.07.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Віталія Бунечка щодо участі Житомирщини у проєкті “Пліч-о-пліч”

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про участь Житомирської області у проєкті “Пліч-о-пліч”, в межах якого регіони України допоможуть відновити деокуповану частину Херсонщини.

10:41 18.07.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Чоповицька селищна рада повідомляє, що 19 липня 2023 року в Малинському управлінні Житомирського обласного ЦЗ буде  проведено міні-ярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осіб. Інформація щодо запланованих міні-ярмарок додається.

16:48 17.07.2023

Шановні жителі громади!

З сумом повідомляємо, що  прощання із загиблим Героєм, мужнім Захисником України Вадимом ПРОКОПЕНКОМ відбудеться 19 липня  2023 року у м. Києві. О 10.00 год. прощання розпочнеться біля будинку по вул. Кирилівській,111. Об 11.00 – заупокійна літургія у Володимирському Соборі та о 12.00 відбудеться поховальна церемонія на Алеї

16:37 17.07.2023