КУПУЄТЕ АВТОМОБІЛЬ? ПОДБАЙТЕ ПРО ЗАХИСТ ВІД ШАХРАЇВ

Поліція Житомирщини закликає жителів області бути обачними під час купівлі-продажу товарів. На жаль, ошуканці не гребують будь-якими сумами, що вдається видурити у довірливих громадян. Однак найбільших втрат найчастіше зазнають ті, хто вирішує придбати автомобіль за привабливою ціною.

16:16 02.08.2023

Гордість громади

31 липня 2023 року з робочим візитом на території Чоповицької громади перебували Народний депутат України Арсеній Пушкаренко, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський та начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк. Делегація відвідала ТОВ «Чоповицький ДОК» та ТОВ «ЕЛЬФАПАК» в смт Чоповичі.

15:02 01.08.2023

ЦНАП – це інструмент розвитку громади

У Чоповицькій громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у новому приміщенні. Цей день був дуже довгоочікуваним, бо сучасний ЦНАП – ще один крок на шляху посилення спроможності розвитку місцевого самоврядування працювати на благо мешканців; інтегрований офіс, в якому надається широкий спектр необхідних для громадян і бізнесу адміністративних послуг. Нове приміщення Центру – це насамперед комфорт та зручність, комплексний підхід до обслуговування, доступність для людей з обмеженими фізичними можливостями. Для надання якісних адміністративних послуг і створення затишної атмосфери для відвідувачів облаштовано «дитячий куточок» та «куточок самообслуговування» з вільним доступом до Інтернет – мережі. У вестибюлі встановлено термінал самообслуговування, що допомагає виконувати розрахункові операції.

14:56 01.08.2023

#Плічопліч: Ми плануємо завершити ремонт осель у Трифонівці до опалювального сезону, — Володимир Іщенко

Кількість відновлених будинків у Трифонівці на Херсонщині наближається до 50% від загальної кількості. Такі показники називає в.о. головного інженера ТОВ «Центркомплект» Володимир Іщенко.

12:46 28.07.2023