Відбулася  чергова сесія

Відбулася чергова сесія

18 листопада 2022 року в залі засідань Чоповицької селищної ради відбулася  чергова 23 сесія   Чоповицької селищної ради восьмого скликання під головуванням Чоповицького селищного голови Михайла ФІЛОНЕНКА.

16:54 18.11.2022

АЛЕЯ    ГЕРОЇВ

АЛЕЯ ГЕРОЇВ

День Гідності  та Свободи Український народ буде відзначати 21 листопада. У цьому році він особливий, тому що Україна бореться з російським агресором за свою свободу і за гідне життя в сім’ї європейських держав. Високу ціну платить  країна  за державний суверенітет і територіальну цілісність. Життям за життя.

11:18 18.11.2022

Засідання виконавчого комітету

17 листопада 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради. На порядку денному були такі питання:

16:17 17.11.2022

Цифровізація сьогодні

Регіональний форум «Житомирщина цифрова», який проходив 11.11.2022  у м.Житомирі, зібрав  представників органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних партнерів та ІТ - бізнесу. Захід відбувся у  рамках українського тижня  регіональної цифрової трансформації Digital Regions Week. Організаторами виступили  Житомирська обласна  військова адміністрація та Державний університет «Житомирська політехніка» за ініціативи  Міністерства  цифрової трансформації України при підтримці Програми  розвитку ООН і Швеції.

15:42 11.11.2022

Підтримка фахівців

З нагоди професійного свята працівників соціальної сфери, який відзначається в Україні в першу неділю листопада, КУ «Центр надання соціальних послуг» Чоповицької селищної ради отримала технічну допомогу для фахівця із соціальної роботи – планшет.

12:19 11.11.2022