Засідання виконавчого комітету

27 жовтня  2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради восьмого скликання. На засіданні головував Чоповицкий селищний голова Михайло Філоненко. Були присутні 16 членів виконавчого комітету із 19  та запрошені: Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради,  Крестельська  Оксана – начальник відділу  з питань організації надання адміністративних послуг          виконавчого комітету селищної ради, Остапчук Аліна – провідний спеціаліст         Чоповицької селищної ради, Шпакович Наталія Іванівна – директор КЗ «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради.

14:22 31.10.2022

Дороги –  один із пріоритетів влади

Дороги – один із пріоритетів влади

Зранку кипить  робота на вулиці Малинській у с.Барвінки.  Розпочато ремонт дороги, що  проходить від  центру смт Чоповичі до села Щербатівка через ліс.  Цей шлях сполучає  Чоповицьку і Малинську територіальні громади і є дорогою загального користування  місцевого значення, утримання  якої проводиться  за рахунок  державного дорожнього фонду. Розпорядником коштів цього фонду визначено  Житомирську обласну державну адміністрацію, керівництво якої навіть  у воєнний час  дбає про належний стан доріг у громадах області.

11:40 31.10.2022

ЮНІСЕФ підтримує дітей

Громадська організація «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як виконавчий партнер Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» у рамках реалізації крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ у Житомирській області знову завітали до Чоповицької територіальної громади з благородною місією – благодійною підтримкою сімей з дітьми та інклюзивної освіти.

15:29 26.10.2022

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ВІД ЮНІСЕФ

11 червня 2022 року  між Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ»  та Житомирською обласною державною адміністрацією був підписаний Меморандум  про співпрацю та взаємодію, в рамках якого реалізується  в регіоні крос-секторальний проект. Цей унікальний  благодійний проект імплементується Громадською організацією «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

15:43 20.10.2022