КАВА БЕЗ ЦУКРУ

12 грудня Чоповицька громада зустрічала чудову людину, прекрасну жінку та безмежно талановиту поетесу Наталію Чісліну. Зустріч пройшла в надзвичайно хвилюючій атмосфері, адже пані Наталія жила і працювала в нашій громаді, чимало своїх віршів вона написала саме тут.

15:50 12.12.2022

День української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки українській діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Вперше його провели у 2019 році, коли жіноча ініціативна група з депутатів, громадських діячів, акторів театру та кіно, викладачів та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитись до популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.

10:12 07.12.2022

Відбулося пленарне засідання

Сьогодні, 05 грудня 2022 року,   під головуванням Чоповицького селищного голови Михайла ФІЛОНЕНКА відбулося пленарне засідання 24 (позачергової) сесії 8 скликання. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, начальник  фінансового відділу Чоповицької селищної ради та старости.

17:02 05.12.2022

Міжнародний день осіб з інвалідністю

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Насправді, цей день не є святом, а покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, до захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

16:00 02.12.2022

Україна – країна нескорених!

Україна - це територія Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року і Революція Гідності 2013 року.

15:16 21.11.2022