Фінансова підтримка земляків

Дата: 20.06.2023 08:47

У важкі воєнні часи підтримка збройних сил – важливе завдання тилу.  Українські Герої  на фронті потребують авто, які підвищують їх мобільність і боєздатність, а головне – рятують життя.

Нещодавно волонтером Юрієм Дєньгаєвим було оголошено збір  коштів для ремонту автомобілів, необхідних для виконання бойових завдань.  За допомогою до волонтера звернулися наші земляки:  Мовчанюк Оксана (57-а бригада ЗСУ) та Артур Мазурець  ( в/ч А4080). Чоповицька громада не стоїть осторонь.  20 травня та 3 червня цього року у с. Квітневе та смт Чоповичі (відповідно) відбулися благодійні концерти. Разом було зібрано близько 30 тис. грн. Ці кошти  порівну поділені та по 15 тис.грн зараховані на рахунки для Оксани та Артура.

Дякуємо всім, хто  жертвував кошти для ЗСУ! Тільки спільними зусиллями можемо здолати ворога.  Разом до Перемоги!