Самооцінка організаційної спроможності

Дата: 23.06.2023 16:01

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад, яка налічує понад 750 громад, є надійним партнером Чоповицької територіальної громади. Асоціація відкрила в областях свої регіональні відділення.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко  обраний  заступником голови  Житомирського регіонального  відділення  Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» і брав участь у заході «Самооцінка організаційної спроможності» Всеукраїнської Асоціації ОТГ, який проходив 22-23 червня 2023 р. у м.Києві. Цей захід став можливим  завдяки Агентству США з міжнародного  розвитку (USAID)  та підтримці Проекту  USAID «ГОВЕРЛА». Його мета -  обговорення основних сфер потенціалу організації роботи та розробка плану  організаційного розвитку  Асоціації. Методом Оцінки організаційного потенціалу членами Всеукраїнської  Асоціації ОТГ визначено сильні та слабкі сторони в організації діяльності, пріоритети організаційних викликів та напрацьовано стратегію вдосконалення.

ВАОТГ – це лобіст інтересів територіальних громад на рівні  центральної влади, суб’єкт надання навчальних та  консультаційних послуг з найактуальніших питань місцевого самоврядування.

Разом до Перемоги! Успішні разом!