Біль, сум, сльози

Дата: 09.06.2023 21:37

Знову непоправна втрата, безжальна смерть, пекучий біль.  Страшна звістка сколихнула громаду. 07 червня, у цій пекельно гарячій точці,  героїчно загинув житель Чоповицької громади, співробітник військової частини А0504, солдат  ШЕРЕМЕТ Руслан Русланович, 1995 року народження. Під час виконання бойового завдання він отримав поранення, несумісні з життям.

Перестало битися серце молодого, відважного, сміливого воїна.  Не вагаючись, він з перших днів війни пішов захищати рідну землю від ворогів.

Ціною свого життя, в якому було б ще безліч гарних приємних подій і турбот, Руслан Шеремет виборював мир для  нас із вами. Тож наш святий обов’язок берегти пам’ять про його безсмертний Подвиг та героїзм. Смерть нашого мужнього захисника - непоправна втрата для всіх, хто його знав, поважав і любив. Ніколи не забудемо і не пробачимо!

Про дату та час прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ...!!!