ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Дата: 11.06.2023 12:57

Фото без опису  Фото без опису

Чоповицька громада знову схиляє голову в жалобі. З найзапеклішої ділянки фронту надійшла сумна звістка про ще одну непоправну втрату. У бою під н. п. Іванівське Донецької області, внаслідок ворожого мінометного обстрілу, 8 червня 2023 року загинув наш земляк, старший сержант ОЛЕКСІЙЧУК Василь Петрович, 1968 року народження. Він був водієм відділення безпілотних авіаційних комплексів 9 штурмової роти 3 штурмового батальйону військової частини А**** – досвідченим, рішучим, відважним, вмотивованим.

Розділяємо біль втрати, співчуваючи горю рідним та близьким. Пам'ять про справжнього сина українського народу, віддавшого своє життя за Батьківщину, назавжди залишиться з нами

А наш обов’язок завжди пам’ятати подвиг справжнього, відважного і мужнього Героя - захисника України Василя Олексійчука. Бережімо світлі спогади про вправного бійця, який залишився вірним присязі, беручи участь в обороні Держави та стримуючи агресії російської федерації.

Про дату та час прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!!!