Шановні жителі нашої громади!

Дата: 16.06.2023 10:22

17.06.2023 відбудеться поховання нашого Захисника, уродженця с.Липляни, Василя ОЛЕКСІЙЧУКА.

Зустрічаємо Героя ЗАВТРА, 17 червня (субота), о 11.00 годині в с.Липляни,  живим коридором  по вулиці Центральній до центру села.

12.30 - мітинг на Центральній площі смт Чоповичі.

Далі  похоронна процесія рухається до діючого кладовища.

Просимо всіх у знак пошани та вдячності гідно зустріти нашого Захисника коридором Слави!

Наші мужні воїни платять найвищу ціну – віддають своє життя за Україну. Тому наш святий обов’язок берегти про загиблих захисників світлу пам’ять. Передавати з покоління в покоління шанобливий спомин про Подвиг кожного і кожної, про героїзм Василя ОЛЕКСІЙЧУКА в ім’я миру та свободи! Нехай твоя душа, мужній воїне, знайде вічний спокій на небесах!

Висловлюємо  щирі співчуття рідним та близьким полеглого героя. Розділяємо біль втрати, співчуваючи вашому горю. Пам'ять про справжнього сина українського народу, віддавшого своє життя за Батьківщину, назавжди залишиться з нами.

Розпорядженням селищного голови 17 червня 2023 року оголошено Днем жалоби на території Чоповицької громади.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!!!