Кипить робота

Кипить робота по встановленню вікон у Чоповицькому ЗНВК. До нового навчального року за сприяння народного депутата Павла Дзюблика будуть доставлені всі нові вікна у гімназії.

15:21 20.06.2019

Як тимчасово поїхати з дитиною за кордон, - роз’яснює Міністр юстиції

Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули, і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак  колишній чоловік  відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені, і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?

09:19 13.06.2019

На Житомирщині стартувала нова інформаційна кампанія «Я маю право бути присяжним»

Міністерство юстиції України спільно з Державною судовою адміністрацією України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало правопросвітницьку кампанію «Я маю право бути присяжним».

09:18 13.06.2019

На Житомирщині допомогли знайти роботу 25 боржникам за виконавчими провадженнями

Співпраця органів державної виконавчої служби Житомирщини з міськими та районними філіями обласного центру зайнятості завдяки укладеному у січні ц. р. Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України  дала свої результати: за 4 місяці на робітничі спеціальності працевлаштовані 25 боржників. З них понад половина – ті, хто  має майнові зобов’язання зі сплати аліментів. Найбільше працевлаштовані боржники, які мають зобов’язання за рішеннями судів, у Бердичівському (5) та Овруцькому (12) районах.

09:50 06.06.2019