Вітаємо ГО «Центр самореалізації «Добра справа»!

Громадська організація «Центр самореалізації «Добра справа» (смт Чоповичі) взяла участь  у програмі «Активні громадяни» від Британської ради. Active Citizens Ukraine (Активні громадяни) – програма Британської ради, спрямована  на розвиток громадянського суспільства, формування міцних горизонтальних  зв’язків у  локальних громадах, побудову міжкультурного діалогу та соціального розвитку. Проект «Спортивна нація», партнерами якого є ГО «Центр самореалізації «Добра справа», отримав грант  на літній хвилі конкурсу програми «Активні громадяни»: фінансування  в сумі 14,5 тис.грн.  Придбано 3 байдарки.

08:35 24.10.2019

Відкритість та діалог – принцип роботи  Чоповицької селищної ради

Відкритість та діалог – принцип роботи Чоповицької селищної ради

Чоповицька селищна рада  демонструє  відкритість влади і готовність до діалогу з громадськістю. У серпні-вересні  відбулися відкриті зустрічі  Чоповицького селищного голови Михайла Філоненка, в.о. старости, депутатів селищної ради  з жителями сіл Тишів, Шевченкове, Кутище, Крушники, Йосипівка, Гутянське, Липляни, Новобратське, Барвінки.

16:47 22.10.2019