Меморандум про співпрацю і партнерство

Дата: 06.04.2021 15:45

6 квітня 2021 року селищний голова Михайло Філоненко та директор Житомирського економіко-гуманітарного інституту Катерина Шафранова підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.

Меморандум передбачає співпрацю у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності, у т. ч. проведення спільних освітніх, профорієнтаційних та просвітницьких заходів, сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та громадських проектів тощо.

Визначено  такі основні напрямки взаємодії:

популяризація освітніх послуг, що надаються закладом освіти, серед мешканців Чоповицької громади;

практичне навчання здобувачів освіти на базі органів місцевого самоврядування Чоповицької селищної ради, а також професійні тренінги, курси та семінари для представників громади та інших зацікавлених осіб;

сприяння проведенню творчих конкурсів, олімпіад серед учнів за спеціальностями «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» тощо.