Дата: від до Скинути

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом -  консультує Міністр юстиції

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом - консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Міністре! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

09:57 23.01.2019

Сумлінним батькам – податкова соціальна пільга на дітей

З настанням 2019 року набули чинності положення другого пакету законів «Чужих дітей не буває» щодо отримання податкової соціальної пільги сумлінними батьками. Щоправда, це стосуватиметься лише окремих категорій батьків.

09:55 23.01.2019

Подружні пари Житомирщини мають можливість відсвяткувати ювілейну дату шлюбу

Весілля – це завжди радісна подія. А ювілейне весілля – вдвічі. Проживши у парі зі своєю «половинкою» 10, 25, а то й усі 50 років, подружжя, так би мовити, з легкої руки Міністерства юстиції України віднедавна має гарну нагоду повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті.

09:53 17.01.2019

Інвалідність не може бути підставою для звільнення працівника

Пане Міністре, звертаюсь до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи з причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку, таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.

08:54 13.12.2018