COVID-19: 31 березня в Житомирській області вакциновано 780 осіб

Дата: 01.04.2021 14:47

У Житомирській області триває вакцинальна кампанія від COVID-19. Так, від початку кампанії щеплена 8 551 особа, з яких 780 – за минулу добу 31 березня.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено проти COVID-19 248 736 осіб, з яких 17 170 – за минулу добу 31 березня

Щеплення проводилося 163 мобільними бригадами з імунізації та 793 пунктами щеплення.

Станом на 31 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 387 611 людей.

Записатися до черги на вакцинацію можна трьома способами

на сайті vaccination.covid19.gov.ua

через контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19

через портал державних послуг Дія

Нагадаємо, що за минулу добу, 31 березня, у Житомирській області зареєстровано 1037 нових лабораторно підтверджених та 13 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Головна причина стрімкого зростання рівня захворюваності на COVID-19 – це недотримання карантинних та профілактичних заходів!

Будьте відповідальними – дотримуйтеся профілактичних заходів! Збережіть життя!

Довідково. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників лікарень по лікуванню COVID-19, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Канада, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.