Благодійна  допомога Чоповицькій первинці

Благодійна допомога Чоповицькій первинці

23 травня 2022 року КНП «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради  отримало спеціальний автомобіль  марки RENAULT,  модель TRAFIC з комплектом  медико-реанімаційного обладнання та медикаментами  першої необхідності. Таке авто вкрай необхідне для роботи  лікарів у віддалених населених пунктах громади, для транспортування хворого до місця надання медичної допомоги, для покращення  якості медичних послуг у громаді.

14:50 23.05.2022

День Європи

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Цьогоріч цей день набув особливого значення, адже нашу країну та країни Євросоюзу єднають не лише цінності, історія, культура. Тепер ці країни стали близькими друзями, порадниками, помічниками, прихистком для багатьох наших сімей у військовий час.

12:50 21.05.2022

НАГАДУВАННЯ ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

НАГАДУВАННЯ ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (ст.114-2 КК України, від 2 до 5 років позбавлення волі) за фотографування та поширення наслідків прильотів, постів, місць та пересування ЗСУ та ін.

15:57 20.05.2022

ВИШИВАНА ХОДА

По-особливому щемливо і трепетно відзначався сьогодні Всесвітній день вишиванки у Чоповицькій громаді.

15:52 20.05.2022

Рада оборони Житомирщини прийняла рішення

Рада оборони Житомирщини прийняла рішення встановити з 15 березня комендантську годину в усіх населених пунктах області з 20 години вечора до 6 години ранку до прийняття нового окремого рішення.

13:25 15.03.2022