Дата: від до Скинути

Децентралізація: керівництво Житомирської ОДА долучилося до обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропонує до публічного обговорення проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» №4298.

09:31 24.03.2021

МОЗ продовжує планову діяльність з отримання додаткових вакцин проти COVID-19

МОЗ продовжує планову діяльність у напрямі отримання додаткових партій вакцин проти COVID-19 як згідно з укладеними контрактами, так і в рамках глобальної ініціативи COVAX, до якої долучена Україна. Про це повідомив на брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він розповів і про певні труднощі, пов’язані з отриманням партій вакцин.

14:54 23.03.2021