Житомирська область, Коростенський район

Дата: від до Скинути

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко про наступний етап реалізації проєкту з реконструкції стадіону “Полісся”. ВІДЕО

Сьогодні, 01 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресконференцію з питань робіт, які планується виконати у 2021 році на території комплексу центрального стадіону “Полісся”, а також розповів про інші спортивні об’єкти Житомирської області, реалізація яких планується впродовж поточного року в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”.

08:30 02.04.2021