Децентралізація: Долучайтеся до онлайн-конференції на тему «Фінансування та інвестиції у громадах»

Дата: 06.07.2021 08:36

Програма «U-LEAD з Європою» разом із Міністерством розвитку громад і територій України запрошує взяти участь в онлайн-конференції «Фінансування та інвестиції у громадах».

Конференція має на меті розкрити муніципальний інвестиційний потенціал України, створивши спільний простір для обміну інформацією та дискусій представників Уряду, громад, асоціацій органів місцевого самоврядування, міжнародних фінансових установ та експертів.

Учасники матимуть можливість взяти участь у трьох дискусіях:

політика регіонального розвитку в Україні – стале фінансування проєктів розвитку в громадах: поточна ситуація та перспективні можливості;

успішна практика фінансування місцевих інвестиційних проєктів у громадах в Україні;

досвід та очікування фінансових інституцій у фінансуванні проєктів розвитку.

Ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися Ви можете на сайті Конференції за посиланням: https://www.uleadprojects.org/.

Онлайн-конференція проходитиме 08 липня з 13:00 до 18:00.

Участь у події безкоштовна, але реєстрація – обов’язкова. Посилання на подію буде надіслано на Вашу пошту за день до початку заходу.

Довідково. Захід організовує Програма «U-LEAD з Європою» разом із Міністерством розвитку громад і територій України разом.

Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.

«U-LEAD з Європою» посилює спроможність зацікавлених сторін у сфері децентралізації та регіонального розвитку на всіх рівнях з основним акцентом на розвиток громад та якість життя їхніх громадян.