Готуй сани влітку

Дата: 01.07.2021 08:51

Готуй сани влітку

30 червня 2021 року відбулася нарада по підготовці закладів загальної середньої освіти Чоповицької селищної ради до  нового навчального року та опалювального сезону.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко представив нового директора  КЗ «Головківська гімназія»  Майстер Світлану Анатоліївну, яка стала переможцем конкурсу на заміщення відповідної вакантної посади, та побажав великого натхнення, здійснення  задумів та реалізації сміливих планів, успіхів на освітянській ниві.

На нараді обговорювалися питання підготовки  закладів освіти до нового  навчального року, стану готовності котельного господарства та потреби у паливі, укомплектування  закладів освіти медичними працівниками, закріплення  території обслуговування за ЗЗСО, організації харчування, встановлення надбавки за престижність педагогічної праці, інше. За результатами  відкритого обговорення  широкого кола  питань були дані окремі доручення, визначено ряд заходів, які необхідно вжити  з метою забезпечення своєчасної підготовки  закладів до 2021-2022 навчального року.

Михайло Філоненко закликав освітян  до конструктивної співпраці, відкритості, творчого пошуку, впровадження  інновацій та запевнив у повній підтримці.