Безбар'єрність

#ТиЯк? Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги

В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум.

15:56:52 10.07.2023

#ТиЯк: Коли потрібно звертатися до сімейного лікаря?

«До сімейного лікаря можна та потрібно звертатися якщо у вас тривожність, немає апетиту, якщо вас долають погані думки. Або ви стали помічати, що ваш батько став занадто забудькуватим. Або дочка-підліток частіше замикається у собі», — розповідає Ігор Заставний, керівник сімейних амбулаторій у Львові та Винниках.

15:55:46 10.07.2023

#ТиЯк: Як ставити цілі, щоб їх досягати

Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.

18:26:18 04.07.2023

«Скажи чесно, ти як?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

18:24:56 04.07.2023

#ТиЯк? Усвідомленість можна тренувати простими вправами. І ось одна з них

Постійна напруга руйнує зв’язок із реальністю, і ми не помічаємо, як вмикається режим «на автоматі»: перестаємо смакувати їжу, ловити вайб улюблених пісень чи насолоджуватися погодою поки йдемо робити свою роботу (так само на автоматі).

12:57:03 29.06.2023

«У що я вірю?», «Чого я хочу?», «Яка я людина?»

Коли чергова криза вибиває ґрунт з-під ніг, можна відчути, що ви більше не знаєте, ким ви є. Зібрати себе заново — справжній виклик, і почати цю роботу можна з визначення своїх цінностей.

12:48:03 29.06.2023