Безбар'єрність

#безбар’єрність: Представники Житомирської ОВА взяли участь у регіональній зустрічі «Безбар’єрність як суспільна норма»

04 червня у місті Києві відбулася Регіональна зустріч представників департаментів культури та інформаційної політики ОДА/ОВА на тему «Безбар’єрність як суспільна норма».

08:47:31 06.06.2024

#безбарєрність: «Держава без бар’єрів» — освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта

Портал Дія.Цифрова освіта презентував освітній серіал «Держава без бар’єрів», який присвячено різним аспектам безбар’єрності в роботі публічних службовців. Цей серіал є частиною широкої ініціативи, спрямованої на створення суспільства, де люди з інвалідністю мають повний доступ до всіх сфер життя.

16:18:25 28.05.2024

#безбар’єрність: Формування безбар’єрності на робочому місці

Безбар’єрність на робочому місці в державних органах – це підтримка доступності, різноманітності та інклюзії на робочому місці, а також усунення бар’єрів під час виконання державними службовцями та іншими працівниками державних органів своїх посадових обов’язків.

09:58:40 28.05.2024

#безбар’єрність: Як взаємодіяти з людиною, яка користується кріслом колісним. ІНФОГРАФІКА

Уявіть ситуацію: ви бачите, як людина на кріслі колісному намагається піднятися пандусом. Бажаючи допомогти, ви хапаєтеся за крісло і штовхаєте його вперед. Однак можете зіткнутися з різною реакцією на свої дії, навіть з агресією – якщо допомога непрохана.

16:45:19 23.05.2024

#безбарєрність: Освітній серіал «Безбар’єрна грамотність»

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг із боку держави та бізнесу тощо.

16:00:33 21.05.2024