Безбар'єрність

Інформація оцінки ступеня безбар'єрності (2021)

Інформація оцінки ступеня безбар'єрності (2022)

Інформація оцінки ступеня безбар'єрності (2023)

#безбар’єрність: Як оформити виплати людині з інвалідністю дитинства та дітям із інвалідністю онлайн

На Житомирщині статус дітей з інвалідністю мають понад 6 000 громадян. Важливо знати, що виплати для людей з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю тепер можна оформити онлайн через Портал Дія, що значно спрощує процес та дозволяє отримати державну підтримку, не виходячи з дому.

14:08:41 14.08.2024

#безбар’єрнісь: У ЖДУ імені Івана Франка відбувся Круглий стіл на тему «Війна та інвалідність»

Сьогодні, 10 липня, на базі Житомирського державного університету Імені Івана Франка відбувся круглий стіл з керівниками громадської організації осіб з інвалідністю (ГООІ) «Війна та інвалідність». У заході взяли участь представники органів соціального захисту, управління юстиції, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, науковці та засоби масової інформації.

16:23:33 10.07.2024