Оголошення

Малинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує

Наразі в усіх регіонах України відбуваються віялові відключення систем електропостачання, внаслідок пошкодження енергосистеми України. Водночас важливим питанням залишається забезпечення продовольчої безпеки українців, зокрема дотримання температурних режимів під час виробництва, реалізації та зберігання харчових продуктів.

12:45:51 29.11.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо виникнення можливого кризового сценарію в умовах повної відмови енергосистеми України, просимо населення громади забезпечити в своїх домогосподарствах необхідний запас:

15:42:44 28.11.2022