Вишиванка – код нації

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році дата святкування випадає на 18 травня.

16:09:09 17.05.2023

Корисна інформація щодо звернення громадян

Порядок розгляду звернень громадян у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області визначений Законом України «Про звернення громадян» та Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348.

15:52:56 17.05.2023

До уваги пасічників!

26 квітня 2023 року на 12.00 год. в малому залі адмінприміщення (м. Малин, пл. Соборна, 6а) відбудеться виробнича нарада з зацікавленими пасічниками по питаннях проведення планових протиепізоотичних заходів, порядку реєстрації пасік та видачі ветеринарно - санітарного паспорта пасіки, розміри плати за надання послуг та інше.

15:23:14 24.04.2023

Важлива інформація

Громадо, звертаємося до Вас із проханням не втрачати пильність і дотримуватися заходів особистої та громадської безпеки упродовж Великодніх свят.

12:58:51 14.04.2023