Дата: від до Скинути

Набір у “Гвардію наступу” продовжується. Долучайтеся задля спільної Перемоги над ворогом!

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

11:36 05.04.2023

#ГвардіяНаступу: Поповнення в «Азові»

Бригада Гвардії Наступу, легендарний «Азов» стає більше! Рекрути, які подолали базовий курс бойової підготовки, приєдналися до великої родини.

08:29 05.04.2023

#МістаГероїв: 04 квітня було остаточно звільнено окуповані росіянами села Народицької громади

Народицька територіальна громада у 1986 році найбільше на Житомирщині постраждала від наслідків Чорнобильської катастрофи. Багато людей тоді були вимушені залишити свої домівки і нині в громаді є покинуті села, де ніхто не проживає. Спустошені села, закинуті будинки, садочки, школи, позароставші чагарниками вулиці. Здавалося б, що може бути страшнішим. Але через 36 років на ці землі з боку білорусі прийшла російська орда.

14:06 04.04.2023

Засідання виконавчого комітету

30 березня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради. Членів виконавчого комітету та запрошених гостинно приймала Чоповицька публічна бібліотека. У роботі виконавчого комітету взяли участь бібліотекарі сільських бібліотек - структурних підрозділів КЗ «Чоповицька  публічна бібліотека».

12:15 31.03.2023

#МістаГероїв: Чернігів один із них

З початку повномасштабного вторгнення росіяни намагалися захопити Чернігівщину, однак зіткнулися із шаленим опором наших захисників і місцевих жителів.

10:08 30.03.2023

#МістаГероїв: Сумщина. Тут народжується сміливість. ВІДЕО

Навесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.

16:32 29.03.2023